Ve Vodák Sportu V Brně si běžky Peltonen určitě vyberete

Navštívili jsme prodejnu VODÁK sport v Brně na Kaštanové 127, která má ve svém sortimentu velmi široký výběr běžkařského vybavení. Jejím majitelem je Jiří Šťastný, který je zároveň zkušeným a dlouholetým běžkařem. „Běžky Peltonen jsem znal již mnoho let, ale asi před patnácti lety mě zaujala zajímavá inovativní technologie Nanogrip. Tehdy jsem to považoval za kouzlo,“ říká Jiří Šťastný. Od té doby na běžkách s touto technologií najezdil tisíce kilometrů a vyzkoušel snad všechny možné varianty. Díky této zkušenosti napsal o nanogripových běžkách také rozsáhlou recenzi. „S běžkami Peltonen jsem velmi spokojen. Krásně jedou, jsou odolné, a také jsou za velmi příznivou cenu ve všech kategoriích od turistických až po top závodní. Proto tvoří značka Peltonen opravdu významnou část našeho sortimentu běžek. Běžky s Nanogrip technologií jsou u nás vůbec nejprodávanější,“ dodává Šťastný.

Na prodejně VODÁK sport najdete v současnosti nejširší výběr běžek Peltonen v České republice. S Nanogrip technologií zde nabízejí 12 modelů, hladkých klasických běžek šest modelů, se skinem tři modely, běžek na bruslení také tři modely, dále mají v nabídce běžky se šupinkovým protismykem a mnoho modelů dětských běžek hladkých, šupinkatých i s nanogripem.

Personál prodejny na běžkách aktivně jezdí a umí poradit. Obchod má navíc i běžky v půjčovně k vyzkoušení. Pokud tedy přemýšlíte o pořízení běžek, doporučujeme navštívit firmu VODÁK sport, s.r.o v Brně a jistě odejdete s běžkami vhodnými právě pro Vás.