Tyrolsko

Objevujte krásy Tyrolska trochu jinak a vyhněte se frontám na lanovky obloukem. Vydejte se na běžky prozkoumávat Alpy vlastním tempem. Tyrolsko vám nabízí kolem 4000 kilometrů upravených běžeckých tratí, jak na klasiku, tak na bruslení.

Hustá síť běžkařských tratí

Hustá síť upravených běžkařských tratí vám zaručí, že najdete tu správnou trasu přímo pro vás. Nezáleží, jestli jste začátečník nebo závodník. Tyrolsko je připraveno i na rodiny s dětmi kratšími a mírnějšími trasami. V některých oblastech můžete dokonce najít tréninková centra, která jsou přímo dělaná na první zážitky na běžkách. Spoustu regionů vám umožní využívat krásně upravené stopy i zcela zdarma.

Veškerý komfort pro běžkaře 

V Tyrolsku je pro běžkaře veškerý komfort. Můžete využít půjčoven běžkařského vybavení, specializovaného ubytování pro běžkaře nebo místní dopravu s kartou hosta zdarma. Nemusíte si tak lámat hlavu ani s přemístěním mezi běžeckými trasami.

Ať vyrazíte na běžky do Tyrolska kamkoliv, neuděláte chybu. Jen málo míst na světě vám poskytne takové zázemí pro běžkaře jako právě Tyrolsko.